Jdi na obsah Jdi na menu
 


GPS navigace

 

   SW Pocket GS 2 je výkonný pomocník pro GIS aplikace jak v PDA, tak hlavně v kombinaci s Mobile Mapperem - 100 kde se naplno projeví jaho výkonnost a spolehlivost. Aplikace umožňuje zaměřování a vytyčování jak jednotlivých prvků, tak zaměřování prvků liniových. Aplikace je přizpůsobena pro měření v ČR. Automaticky převádí souřadnice WGS 84 do S-JTSK. Načítání mapových podkladů je možné jak v kanceláři pomocí připojení k PC, tak přímo v terénu připojením přes mobilní telefon. Neocenitelnou výhodou je možnost příjmu WASS / EGNOS korekcí. Možnost načítání podkladů ve formátech dgn verze 7 a 8, tif, jpg, shp a dalších.

   S gps je možné vyhledat hranice a jednotlivé body KN parcel.PK parcely lze také pomocí tohoto přístroje dohleda formou vytyčení několika hraničních bodů a jejich pomyslným spojení.

Lesní hospodářství a životní prostředí

Vysoce citlivý GPS přijímač MobileMapper Software funguje velice dobře, v obtížných prostředích, jako např. při zastínění v hustém listoví. Aplikace Pocket GS 2 je vhodná pro správu lesního hospodářství, mokřadů, ochranu životního prostředí nebo mapování vegetace.

Zemědělství

Ideální pro zemědělské účely, MobileMapper 6 vám dává možnost provést přesné měření oblastí a hranic, jak pozemků ležících ladem nebo obhospodařovaných. MobileMapper 6 je vynikajícím nástrojem pro mapování polí, která mohou mít
nárok na dotace nebo pojištění.

 Jsme ochotni zaměřit po dohodě i vaše parcely. Cena je vždy dohodou dle zakázky.

gps-1.jpggps-2.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář